KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835032
nr 1383 5032
Arvid Öström
(1889-1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 18x15cm, yttermått inklusive ram: 27x24cm
Arvid Öström, svensk bildkonstnär född 1889, död 1955.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:36:21
300 kr
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Arvid Öström
Läs mer om Arvid Öström